به همت معاون بررسی و تحلیل بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز نظرآباد برگزار شد .

به همت معاون بررسی و تحلیل بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز نظرآباد برگزار شد .

جلسه هم اندیشی بسیج دانشجویی با ریاست دانشگاه آزاد اسلامی نظرآباد جهت رفع مشکلات دانشجویان و صدور گواهی اشتغال به تحصیل برای اخذ گذرنامه انجام شد .


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / به نقل از البرز؛ جلسه هم اندیشی بسیج دانشجویی با ریاست دانشگاه آزاد اسلامی نظرآباد جهت رفع مشکلات دانشجویان و صدور گواهی اشتغال به تحصیل برای اخذ گذرنامه انجام شد .

در این جلسه مهدی صفری معاون بررسی تحلیل ، با بیان اینکه این روزها روزهای نزدیک به اربعین است . پدیده ای بی نظیر و بی سابقه در کل جهان می باشد که در این چند ساله به وجود آمده است و همه ما باید در این پدیده بی نظیر و حضور گسترده ای  داشته باشیم و مشکلات را برای حضور دانشجویان و جوانان برطرف کنیم تا آنها با فرهنگ ایثار آشنا شوند . ایشان در ادامه مشکل دانشجویانی که بابت بدهی شهریه خود مجوز خروج از کشور را برای راهپیمایی عظیم اربعین حسینی ندارند مطرح نمود و از ریاست دانشگاه و مسئول آموزش، خواستار همکاری بیشتر برای صدور گواهی اشتغال به تحصیل برای این دسته از دانشجویان گردید که با موافقت ریاست محترم دانشگاه جناب آقای دکتر اکبری دستک همراه شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار