آقای شمخانی! اتهاماتی را که پیرامون شما و منصوبانتان مطرح شده، شفاف‌سازی کنید

بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در نامه‌ای خطاب به دبیر شورای عالی امنیت ملی اعلام کرد: آقای شمخانی؛ اتهاماتی را که سید مهدی صدرالساداتی پیرامون شما و منصوبانتان مطرح کرده، شفاف سازی کنید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییبسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در نامه‌ای خطاب به دبیر شورای عالی امنیت ملی تصریح کرده است: اتهاماتی را که سید مهدی صدرالساداتی پیرامون شما و منصوبانتان مطرح کرده شفاف سازی کنید.

 
متن این نامه به شرح زیر است:

دبیر شورای عالی امنیت ملی
جناب آقای دریادار علی شمخانی؛

موضوع مفقود شدن برادران صدر الساداتی چند روزی موجب تشویش اذهان عمومی شده است و به دلیل عدم نظارت و ولنگاری در فضای مجازی بازار شایعه پراکنی بسیار داغ شده است و فعالین این عرصه هر یک به سلیقه خود سناریویی تخیلی را مطرح و منتشر می‌کنند و فضای سیاسی کشور را تحت تأثیر قرار می‌دهند.

متاسفانه به دلیل این که درک ناچیزی از اهمیت افکار عمومی در بین بسیاری از نهاد‌های جمهوری اسلامی خصوصا نهاد‌های امنیتی وجود ندارد، اطلاع رسانی درستی نیز در این باره صورت نمی‌گیرد و افرادی با انگیزه‌های مختلف و بسیاری از رسانه‌های بیگانه بر روی این موضوع متمرکز شده و نهاد‌های امنیتی و اطلاعاتی خدوم و پرتلاش جمهوری اسلامی را متهم می‌کنند.

این موضوع خصوصاً درباره‌ ناپدید شدن آقای سید مهدی صدر الساداتی که یکی از منتقدان جریان فساد در کشور هستند و ادعای عدالت خواهی دارند این فرضیه را تقویت می‌کرد که آیا برخی نهاد‌های جمهوری اسلامی سعی در حذف منتقدان دارند؟ کما اینکه در چند روز گذشته نیز شایعات بسیاری در رابطه با دستگیری‌هایی از این قبیل در سایه غفلت از اطلاع رسانی درست و به موقع دست به دست می‌شد.

آیا مسئولین کشور از اهمیت افکار عمومی و اثرات مخرب چنین شایعاتی بر روی امید مردم با خبر هستند؟ آیا نمی‌دانند که باید جلوی این شایعه افکنی‌ها و التهاب آفرینی‌ها را بگیرند؟ آیا هیچ کس در این مملکت مسئولیت افکار عمومی را نمی‌خواهد بر عهده بگیرد؟

این مهم تنها با عمل به سفارشات و سیره حضرت امام (ره) و منویات مقام معظم رهبری و درک درست وکامل شیوه حکمرانی امامین انقلاب امکانپذیر است که برگرفته از اسلام ناب علوی امت را محرم اسرار خود دانسته و از بیان و روشنگری امور برای ولی نعمتان خود فروگذار نمی‌کردند. متاسفانه این ایام بساط شایعه پراکنی و اتهام زنی بی اساس بسیار داغ شده است و حتی به سطوح بالای نظام از جمله فق‌های شورای نگهبان نیز تسری پیدا کرده و به امید مردم و آبروی نظام لطمات جدی وارد می‌کند، اما به سادگی از کنار آن عبور می‌شود.

اکنون با توجه به اهمیت اقناع افکار عمومی، لازم است در رابطه با شایعاتی که این چند روز فضای کشور را تحت تأثیر قرار داده است به عنوان دبیر شورای عالی امنیت ملی کشور روشنگری کرده خصوصاً این که آقای سید مهدی صدرالساداتی اتهاماتی را پیرامون جنابعالی و منسوبان شما مطرح کرده و نیاز است که به عنوان یکی از بلند پایه‌ترین مقامات سیاسی و امنیتی کشور سریعا در خصوص این اتهامات شفاف سازی کنید.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار