مسئول بسیج دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری در حاشیه اختتامیه دوره خط امام(ره):

هدف ما تغییر رویه در خودمان و برنامه های بسیج خواهد بود

مسئول بسیج دانشجویی استان گفت: دروس مختلفی در اینجا برگزار شد، ولی هدف ما تغییر رویه در خودمان و برنامه های بسیج خواهد بود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / مرتضی کریمی در اختتامیه دوره خط امام(ع) استان چهارمحال و بختیاری در دانشگاه آزاد اسلامی به تلاش تیم برنامه ریزی و پشتیبانی اشاره کرد و گفت: از ابتدا سعی کردیم سین برنامه را قوی ببندیم و اساتیدی دعوت کردیم که اساتید تاثیرگذاری هستند. در ابتدا مقرر گردید این دوره در مکان دیگری برگزار شود، ولی نهایتا این دوره در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد برگزار شد. 

 
کریمی در ادامه گفت: بر خود لازم میدانم از واحد خواهران نهایت تقدیر و تشکر را داشته باشم. جمع زیادی هم متقاضی شرکت در این دوره بودند ولی به دلایل متفاوتی نتوانستند شرکت کنند. 
 
 
 
 
کریمی خاطرنشان کرد: بعد از این برنامه شبی با شهدا خواهد بود، چراکه تصمیم گرفتیم اولین گام بعد از اختتامیه میهمان شهدا باشیم و این زمانیست برای فکر کردن راجع به گام هایی که در این راستا برمیدارید. 
 
 
 
مسئول بسیج دانشجویی استان بیان داشت: دروس مختلفی در اینجا برگزار شد، ولی هدف ما تغییر رویه در خودمان و برنامه های بسیج خواهد بود. ما در فضای دانشگاهی چون کار کارگاهی انجام نداده ایم فکر میکنیم این کار، امری دشوار است. 
 
 
 
وی در ادامه به ایجاد اندیشکده ها در سطح استان اشاره کرد و تأسیس آن ها را مرود ارزیابی قرار داد.
 
 
انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار