معاون اجرایی سپاه قمر بنی هاشم(ع) در جمع دانشجویان دوره خط امام(ره):

چه بسیار افرادی که اسامی بزرگی داشتند ولی در تاریخ نماندند

سرهنگ مولوی معاون اجرایی سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع) استان چهارمحال و بختیاری در طرح خط امام استانی حاضر شد و ضمن بازدید ایشان از قسمت های مختلف طرح در جمع دانشجویان به جمله شهید باکری در خصوص بازماندگان از جنگ اشاره کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /سرهنگ مولوی معاون اجرایی سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع) استان چهارمحال و بختیاری در طرح خط امام استانی حاضر شد و ضمن بازدید ایشان از قسمت های مختلف طرح در جمع دانشجویان به جمله شهید باکری در خصوص بازماندگان از جنگ اشاره کرد و گفت: چه بسیار افرادی که اسامی بزرگی داشتند ولی در تاریخ نماندند. 

 
وی در ادامه اشاره به بحث غدیر و همراهی با ولایت داشت و افزود: هر چند غریب بودند هفتاد و دو تن از یاران امام حسین علیه السلام ولی دنیا را تکان دادند. غدیر یعنی با ولایت نه یک قدم بیش نه یک قدم کم.
 
 
 
وی در ادامه به سخنانی درخصوص توحید پرداخت و وظیفه دانشجوی بسیجی را آتش به اختیار بودن معرفی کرد.
 
مولوی گفت: آتش به اختیار یک دستور نظامی است و بیشترین کاربرد آن در میدان تیر است. قبل از آتش دستوراتی باید انجام شود و بعد آتش. اگر این دستورات را ندانیم، از هدف دور می شویم. بسیجی باید تلاش در جهت جذب حداکثری داشته باشد. راه جذب حداکثری اخلاق خوش است. بسیجی نباید طوری رفتار بکند که از اطرافش پراکنده شود.
 
 
 
انتهای پیام/

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار