در پی کشتار وحشیانه مسلمانان کشمیر انجام گرفت

تجمع اعتراضی دانشجویان انقلابی مشهد مقدس


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / دانشجویان انقلابی دانشگاههای مشهد در پی کشتار وحشیانه مسلمانان کشمیر و یمن ، طی برگزاری تجمع اعتراضی مقابل دفتر نمایندگی سازمان ملل در مشهد مقدس ، ضمن اعلام انزجار از ظالمان و محکومیت این کشتار وحشیانه ، حمایت خود را از مظلومان و مستضعفان عالم و خصوصا مسلمانان بی گناه کشمیر ، یمن و فلسطین اعلام کرده و خواستار پایان سکوت مرگبار سازمان ملل و دیگر سازمان های بین المللی مدعی حقوق بشر نسبت به این جنایات شدند و امت واحده اسلام را به وحدت در برابر ظالمان و حمایات از مسلمانان بی گناه فراخواندند.

در این تجمع که در روز پنجشنبه مورخ ۲۴ مردادماه ۱۳۹۸ ، ساعت ۱۷ با پیگیری در جهت اخذ مجوز از مراجع ذی صلاح و به دعوت بسیج دانشجویی دانشگاههای علمی کاربردی مشهد ، باحضور صدها نفر از دانشجویان ، طلاب و مردم انقلابی مشهد صورت گرفت ، حجت الاسلام و المسلمین پژمانفر ، نماینده مردم شریف مشهد در مجلس شورای اسلامی ، نماینده ای از کشمیر و دو تن از دانشجویان به ایراد سخنرانی و قرائت بیانیه پرداختند.

در پایان دانشجویان با امضای طومار ، حمایت خود را از مسلمانان کشمیر ، یمن و فلسطین اعلام کرده و کشتار مظلومان و  مسلمانان را در سرتاسر جهان محکوم کردند. و از دستگاه دیپلماسی کشورمان خواستار پیگیری این امر از مراجع بین المللی شدند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار