مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد:

بدنه مدیریتی کشور باید از وجود مدیران سست عنصر و منفعل خالی شود/امروز معیشت مردم بازیچه سیاسی بازی مدیران و آقازاده هایشان شده

مسئول جدید حوزه ی بسیج دانشجویی شهید باکری در گفتگو با این پایگاه اطلاع رسانی از آمادگی همه جانبه دانشجویان دانشگاه آزاد برای خدمت رسانی خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /مسئول جدید حوزه ی بسیج دانشجویی شهید باکری در گفتگو با این پایگاه اطلاع رسانی از آمادگی همه جانبه دانشجویان دانشگاه آزاد برای خدمت رسانی خبر داد.

 

مصطفی کیانی در ادامه گفت: خدمت رسانی را در عرصه های مختلف علمی، عمرانی، فرهنگی و ... معنا می کنیم. ما آمده ایم تا گام دوم انقلاب را پشت سر ولی امر مسلمین جهان محکم برداریم. بدنه مدیریتی کشور باید از وجود مدیران سست عنصر و منفعل خالی شود و اینجاست که نقش مطالبه گری دانشجویان خودی نشان می دهد.

 

 

کیانی افزود: امروز معیشت مردم بازیچه سیاسی بازی مدیران و آقازاده هایشان شده. جریان مطالبه گری باید از دانشگاه شکل بگیرد و ما آمده ایم تا به این جریان سرعت ببخشیم.

 

گفتنی است 26 تیرماه سال جاری طی جلسه ای با حضور مرتضی کریمی، مسئول ناحیه بسیج دانشجویی و مسئولین دانشگاه و تعدادی از بسیجیان در ساختمان فرهنگی از زحمات دکتر نادری تقدیر به عمل آمد و آقای مصطفی کیانی به عنوان مسئول جدید حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد معرفی شد.

 
 
انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار