بیست و چهارمین دوره طرح ولایت کشوری در مشهد مقدس برگزار می‌شود

معاونت تعلیم و تربیت سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: بیست و چهارمین دوره طرح ولایت کشوری در مشهد مقدس برگزار می‌شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییسید محمدکاظم منظور الاجداد، معاونت تعلیم و تربیت سازمان بسیج دانشجویی کشور، در خصوص بیست و چهارمین دوره آموزشی طرح ولایت گفت: بیست و چهارمین دوره طرح ولایت کشوری سازمان بسیج دانشجویی با همکاری موسسه امام خمینی (ره) در دو بازه زمانی در مشهد مقدس برگزار می‌شود.


منظور الاجداد افزود: اولین بازه زمانی این دوره از تاریخ ۱۷ تیر تا ۲۵ مرداد ماه و بازه دوم نیز از ۳۰ تیر تا ۷ شهریور ماه در قالب دو کاروان در مشهد مقدس به مدت چهل روز برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه دانشجویان عضو بسیج دانشجویی و سایر دانشجویان و تشکل‌های دانشجویی دانشگا‌های کشور و در تمام مقاطع می‌توانند در طرح ولایت شرکت کنند، اضافه کرد: در کنار مخاطبین عمومی از دو گروه اساتید دانشگاه و نخبگان بطور خاص جهت شرکت در این دوره دعوت می‌شود و برای این دو گروه برنامه آموزشی سطح بالاتری دیده شده است.

معاونت تعلیم و تربیت سازمان بسیج دانشجویی کشور افزود: متقاضیان باید در مرحله اول با مراجعه به سایت طرح ولایت اقدام به پیش ثبت نام نمایند، سپس با شرکت در آزمون اینترنتی و مصاحبه حضوری ثبت نام خود را تکمیل کنند. افرادی موفق به حضور در دوره می‌شوند که بتواند حد نصاب لازم را کسب نمایند.

وی بیان کرد: ثبت نام این دوره از تاریخ یکم اردیبهشت آغاز شده است و تا یک خرداد ماه ادامه خواهد داشت و آزمون اینترنتی نیز در دو بازه زمانی ۲۲ تا ۲۵ اردیبهشت و ۵ تا ۱۰ خرداد خواهد بود.

منظور الاجداد اضافه کرد: با سه برابر شدن ظرفیت مخاطبان دوره طرح ولایت این دوره به تعداد ۴۵۰۰ نفر برای خواهران و برادران ظرفیت خواهد داشت.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار