کاظمی اعلام کرد:

فراخوان بسیج دانشجویی قزوین برای کمک به سیل‌زدگان

مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین از فراخوان برای انسجام کمک‌ها به سیل‌زدگان کشورمان توسط این سازمان خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییعباس کاظمی در گروه هماهنگی برای کمک به سیل زدگان استان گلستان، ضمن تبریک سال نو و تسلیت به خانواده‌های داغدار سیل اخیر اظهار کرد: به اطلاع می‌رسانم جهت همدردی و تسکین آلام هموطنان عزیزمان در استان گلستان، ضمن بسیج همه امکانات و ظرفیت‌های موجود در سطح دانشگاههای استان قزوین اعم از بسیج، رؤسا، نهادها، انجمن ها و اساتید دانشگاه در خصوص جمع آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی، از جامعه دانشگاهی استان می خواهیم برای کمک به هموطنان سیل‌زده در اسرع وقت با بسیج دانشجویی استان قزوین در ارتباط باشند.


وی خطاب به فعالان این عرصه افزود: ضمن اعلام آمادگی ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین در این امر خداپسندانه، لطفا در تشکیل هرچه سریعتر کارگروه‌ها جهت جمع‌آوری کمک‌های مردمی و تبلیغات رسانهی در فضای مجازی  در سطح دانشگاه‌ها اهتمام داشته باشید.

مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین تصریح کرد: از جمله اقلام و تجهیزات مورد نیاز برای یاری رسانی به سیل زدگان می‌توان به ماشین آلات مانند بیل، لودر، بیل بکهو، قایق موتوری، تویوتا اف جی، ماشین آتش‌نشانی جهت شستشو و جمع‌آوری آب‌های زائد اشاره کرد.

کاظمی از دیگر لوازم مورد نیاز لجن‌کش،کف‌کش، موتور برق، فرغون، بیل، تی، سطل فلزی، هیلتی، گونی، چکمه، پتو، سیم بکسل، بادگیر را اعلام کرد.

وی ادامه داد: با توجه به گزارش های اعلامی از مناطق سیل زده، اقلام برنج،کنسرو ماهی، روغن، پوشاک، پوشک‌ بچه، آب معدنی، آرد، لوازم بهداشتی، پیاز، سیب‌زمینی و علوفه دامی نیز می‌تواند جزء کمک های غیرنقدی به هم وطنان سیل زده باشد.

انتهای پیام./

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار