راهیان نور دانشجویی؛

مسئول ستاد دانشجویی راهیان نور 97 استان البرز در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان البرز در خصوص اعزام دانشجویان در قالب کاروانهای راهیان نور به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در جنوب کشور با bso گفتگو کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / به نقل از البرز؛

مرتضی هاشمی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان البرز و مسئول ستاد دانشجویی راهیان نور 97  در آستانه اعزام آخرین کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی 8 سال دفاع مقدس در گفتگو با  پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجوییعنوان داشت: رشادتها و اتفاقاتی که در این مناطق سراسر نور الهی رقم خورده است ایجاب می کند که دانشجویان جهت آشنایی با سیره شهدا و احیای فرهنگ شهادت و مقاومت با زیارت از این مناطق با رویدادهای آن آشنا شوند.

امسال خواهران در قالب دو کاروان به مناطق اعزام شدند و اعزام برادران نیز در پیش است، که پیش بینی ما مجموعا جمعیتی بیش از هزار نفر است.

مرتضی هاشمی در ادامه افزود: در کشوری که خود هدف صهیونیزم، استکبار، داعش و غیره است، شکر خدا امنیت به شکلی مثال زدنی حاکم است و این را ما مرهون خون شهدا و ایثارگری­های آنها هستیم؛ در واقع حقیقت خون شهدا اطفاءکننده آتش ناامنی­ها بود و امروزه می بایست دانشجویان برای بهره­گیری و آشنایی بیشتر با هشت سال دفاع مقدس ایران اسلامی، برای اقتدار هر چه بیشتر این کشور شهیدپرور با این مناطق که کربلای ایران است آشنا شوند.

هاشمی اظهار داشت: برای استفاده هر چه بیشتر کاروانها از مناطق راویان و روحانیون به طور سازماندهی شده و چرخشی در کاروانها خواهند چرخید. ضمنا تیم مستندساز نیز کاروان را همراهی کرده و خروجی آنها از شبکه استانی پخش خواهد شد.

هاشمی در پایان افزود: امسال کاروانهای ما به برکت بیانیه گام دوم انقلاب رنگ و بوی ویژه ای داشت و دانشجویان جوان و انقلابی استان البرز با قلبی سرشار از امید به زیارت شهدا رفته و گامهای فکری و فرهنگی و علمی خود را با استعانت از شهدا جدی­تر خواهند برداشت.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار