قدسی در واکنش به بازگرداندن استاد اخراجی به دانشگاه تهران مرکز:

فردی که به اسلام توهین کند، جایی در دانشگاه آزاد اسلامی ندارد/ دانشجویان اجازه ورود به این استاد را نخواهند داد

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد تهران مرکز با اشاره به طرح بازگشت استاد اخراجی به این دانشگاه گفت: دانشگاه آزاد اسلامی جای استادی که به اسلام توهین کند نیست.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییمجتبی قدسی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد تهران مرکز، در خصوص بازگشت استاد اخراجی این دانشگاه گفت: متاسفانه با فشار‌های رسانه‌ای استاد اخراجی این دانشگاه که با شکایت دانشجویان مبنی بر توهین به مبانی دینی و قرآن اخراج شده بود، مجددا دستور بررسی پرونده وی مطرح شده است.


وی افزود: در دانشگاه آزاد اسلامی جای استادی که به اسلام، دین، شهدا و قرآن توهین کند نیست، همچین استادی دراین دانشگاه جایی ندارد.

قدسی اضافه کرد: البته دستور بررسی مجدد پرونده وی داده شده و باید مراجع ذی صلاح تصمیم گیری کنند، اما مستندات تخلف وی به ما رسیده است.

مسئول بسیج دانشگاه آزاد تهران مرکز خاطرنشان کرد:بسیج دانشجویی هم بررسی‌های خود را انجام خواهد داد و اگر به این قطعیت برسیم که این استاد به دین و شهدا و قرآن توهین کرده و موضعی خلاف این موارد دارد، صد در صد محکم می‌ایستیم که وی اخراج شود و در واقع دانشگاه آزاد جای این افراد نیست.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار