صدیقی در گفتگو با دانشجو:

بعد از ۸ ماه پیگیری بسیج دانشجویی، وزیر آموزش و پرورش به دانشگاه فرهنگیان می‌آید

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان گفت:بعد از ۸ ماه پیگیری بسیج دانشجویی، وزیر آموزش و پرورش به دانشگاه فرهنگیان می‌آید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / صدیقی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان گفت:البته نکته‌ای که حائز اهمیت است، این است که اگرچه بسیج دانشجویی به جد پیگیر حضور وزیر محترم در یک گفتگوی تخصصی و عالمانه بود، اما ظاهرا ایشان بنا بر این دیدند که این حضور را به دیداری عمومی‌تر تبدیل کنند. البته همین حضور را به فال نیک می گیریم و انشاالله بقیه مسئولین نیز یک به یک به جمع دانشجویان بیایند.


وی اضافه کرد:اصولا رهبری عزیز، مسئولی را شایسته تکریم می‌دانند که در مقابل مردم پاسخگو باشد و پاسخگویی، شأنی از شئون حکمرانی در نظام اسلامی است و اینکه بسیاری از مسئولین خود را در اتاق‌های دربسته قرار داده اند و حاضر به حضور در بین توده مردم و، ولی نعمتان خود نیستند، نشانه‌ای از طریق باطل حکمرانی در حکومت ماست که باید روز به روز اصلاح شود.

صدیقی یادآورشد:البته این موضوع در اوائل انقلاب امری بدیهی بود و بسیاری از مسئولان هم در بین مردم و هم مانند مردم زندگی میکردند، اما متاسفانه دچار انحرافاتی شدیم تا این حد که اگر مسئولی بعد از ۸ ماه پیگیری حاضر شدند باید خوشحال شویم! و زندگی بین مردم و مانند مردم یک آرزوی دور برای مردم تصور می‌شود که این هم انشاالله با همت و پیگیری‌های نسل جدید رویش یافته در درون انقلاب تصحیح خواهد شد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار