بیانیه تشکل های دانشجویی انقلابی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی استان اصفهان به مناسبت 13 آبان


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیجبیانیه تشکل های دانشجویی انقلابی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی استان اصفهان به مناسبت 13 آبان

روز مبارزه با استکبارجهانی

«فقاتلوا اولیاء الشیطان ،انّ کید الشیطان کان ضعیفا»

پس با یاران شیطان بجنگید که نیرنگ شیطان در نهایت ضعیف است

   "امروز نبرد جمهوری اسلامی با استکبار، همان نبرد پیغمبران با طاغوتیان زمان، با شیاطین انس و جن است. ما دنبال آرمان های بلند هستیم دنبال تشکیل جامعه اسلامی، نظام اسلامی، کشوراسلامی، امت اسلامی و تحقق بخشیدن به آرزوهای بزرگ پیامبران و صدیقان و شهیدان؛ و دستگاه های شیطانی زمان یک جبهه اند و طبعاً با چنین حرکتی مخالفند." (رهبر معظم انقلاب)

   13 آبان برگ زرین تاریخ انقلاب اسلامی، روزتجلی روحیه استکبار ستیزی ملت عاشورایی و بیرون راندن مظهر استکبار  یعنی آمریکا از ایران است. روزی که در تاریخ ملی مان ثبت شد، اما مرزهای ملی را شکافت و جرقه ای برای بیداری اسلامی بود. 13 آبانماه به همّت دانشجویان انقلابی و پیرو خط امام (ره) روزی شد برای تحقق کامل «فمن یکفر بالطاغوت» تا تمسک به « عروه الوثقی» الهی را امکان پذیر کند. انقلاب دومی که برای اولین بار هیمنه پوشالین امپریالیسم آمریکا را درهم شکست و اوج خفت و زبونی این اهریمن جنایتکار را به رخ جهانیان کشانید و به مظلومان جهان نشان داد که تا به زیر پا کشاندن پرچم زورگویان و به چالش کشاندن منطق استکبار فاصله ای نیست.

   به گفته رهبر معظم انقلاب"آمریکا راس هرم استکبار است" و بسیج دانشجویی معتقد است که سیاهه جنایات آمریکا بر علیه ملت مسلمان ایران چیزی نیست که با تغییرات فریبنده و نمایشی سیاست ورزان آمریکا قابل رفع باشد. امروز با گذشت چهار دهه از انقلاب اسلامی، استخوان بندی استکبار تغییری نکرده است و ملت انقلابی ایران و عاشقان ثارالله که با تأسی از امام عاشورا و نثار مال و جان و فرزندان خود،
ریشه های درخت انقلاب را در برابر تهدیدات و تجاوز مستکبران جهان و سرکردگان آنان در این روزگار آسیب ناپذیر کرده اند، به هرگونه تساهل و کوتاهی در این مبارزه نابرابر تن نخواهند داد.

   امروز که از یک سو شاهد بروز حوادث پیچیده و رنج آور در منطقه به سرکردگی آمریکای جنایتکار و رژیم غاصب صهیونیستی و دیگر ایادی استکبار با نوکری رژیم های مرتجع عربی درحمایت از گروه های تکفیری و از سویی دیگر، بیداری اسلامی و حضور مردم کشورهای مختلف با پرچم های اسلام و ظلم ستیزی الهام گرفته از انقلاب اسلامی ایران هستیم، بر ما جوانان مومن انقلابی است که درکنار صفوف درهم فشرده این ملت بیدار  به تمامی خودفروشان به غرب، سازشکاران سهل اندیش و ایادی داخلی امریکا گوشزد کنیم که هیچگاه فراموشی شعار مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل  در مردمانی که مرگ با عزت را بر زندگی با ذلت ترجیح می دهند تحقق پیدا نخواهد کرد، و هرگونه لوای سازش با امریکا محکوم به شکست است و متذکر می شویم که اگرچه تاکنون باچشم بستن بر روی تجربه ی تلخ اعتماد به دشمن و نگاهی سهل اندیشانه در برخی مسائل بین المللی پیش رفته اید، از این پس در جهت توجیه بدعهدی ها بر نیائید،که زیر بار ظلم رفتن در تاریخ این ملت جایی ندارد و ادامه این روند نتایج جبران ناپذیری برای کشور خواهد داشت.

   در پایان ما دانشجویان انقلابی در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی استان اصفهان، اعلام میداریم که اگر چه با قیام سرخ حسین (ع) چند صد سال فاصله زمانی داریم، اما اعتقادمان این است که آفتاب ظهر عاشورا غروب نخواهد کرد و تا زمانی که سیاست های شیطانی حاکم بر رفتار 
دولت های استکباری خصوصاً آمریکا تغییر نکند، تا نابودی استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی از پای نخواهیم نشست. چرا که صلح همه ملت ها بسته به انقراض مستکبرین است و با یاری مستضعفان تا تحقق وعده «و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین» خواهیم ایستاد.

والسلام علی من التبع الهدیدانشجویی /

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار