پیام تبریک مسئول ناحیه بسیج دانشجویی هرمزگان به مناسبت روز خبرنگار عارف رئوفی: خبرنگاران با جهاد تبیین و ارائه ی حقایق نقش بی بدیلی در موفقیت در نبرد رسانه ای و جنگ شناختی همه ی جانبه ی دشمن علیه کشور دارند.

دومین برنامه پاتوق مطالبه گری با حضور احمد مرادی/ از مشکلات پالایشگاه ها و عدم استخدام نیروهای بومی هرمزگان تا رای وی به اعتبارنامه تاجگردون
در دومین جلسه پاتوق مطالبه گری بسیج دانشجویی هرمزگان، با توجه به سمت مرادی در مجلس به عنوان نائب رئیس اول کمیسیون انرژی، سوالات تخصصی در سه بخش بین الملل، داخلی و مسائل استان هرمزگان از وی پرسیده شد.
احمد مرادی در جلسه پاتوق مطالبه گری بسیج دانشجویی هرمزگان:
برگزاری برنامه های پاتوق مطالبه گری، باعث هم جهت شدن فکر مردم و مسئولین در رفع مشکلات هرمزگان میشود
در دومین جلسه از برنامه پاتوق مطالبه گری در سال 99، ناحیه بسیج دانشجویی هرمزگان میزبان نماینده حوزه مرکزی هرمزگان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بود که با حضور دانشجویان و اساتید برگزار شد.
دومین برنامه "پاتوق مطالبه گری" در هرمزگان برگزار خواهد شد
دبیر پاتوق مطالبه گری بسیج دانشجویی استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار ناحیه، از حضور یک نماینده دیگر مردم استان در سلسله جلسات تخصصی پاتوق مطالبه گری خبر داد.
در جلسه تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس:
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس: بسیج دانشجویی نقش بی بدیل در عرصه مطالبه گری ایفا میکند
صبح امروز، جلسه تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس با حضور ریاست این دانشگاه ومسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان، برگزار شد.
در جلسه تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه جامع هرمزگان:
رئیس دانشگاه هرمزگان: جایگاه بسیج دانشجویی، جایگاهی پدرانه میباشد
در روز یکشنبه، جلسه تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی هرمزگان با حضور ریاست این دانشگاه، مسئول ناحیه بسیج دانشجویی و نماینده ولی فقیه در ناحیه، با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی، برگزار شد.
به زودی/ آنچه در روستای زاچ و داربست میگذرد+ ویدئو
مرکز هسته های تخصصی رسانه و فضای مجازی ناحیه بسیج دانشجویی هرمزگان، از شرایط مردم روستای زاچ و داربست شهرستان جاسک، در روزهای بعد از سیل و اسکان در کمپ، روایت خواهد کرد.
بانوی اسوه در نگاه رهبر انقلاب
به مناسبت هفته عفاف و حجاب، مرکز هسته های تخصصی رسانه و فضای مجازی ناحیه بسیج دانشجویی استان هرمزگان محتوایی در خصوص بانوی اسوه در نگاه رهبری، در قالب عکس نوشته منتشر کرد.
گزارش/ پاسخ مسئولان در پی اظهارات دانشجوی بسیجی هرمزگان از شرایط نابسامان بهداشت و درمان هشتبندی، چه بود؟
در پی اظهارات یکی از فعالین بسیج دانشجویی هرمزگان که گفت مردم هشتبندی میناب از عدم تجهیز و تامین نیروی انسانی مورد نیاز برای مرکز درمانی این منطقه در ایام کرونایی گلایه‌مندند و وضعیت مناسبی ندارند، به سراغ مسئولین مربوطه جهت پاسخگویی رفتیم.
گزارش/ اهداف و دغدغه های نویسنده جوان کتاب"من سلیمان می مانم"
نویسنده جوان و بسیجی هرمزگانی که در حوزه دفاع مقدس قلم می‌زند، با بیان اینکه کتاب "من سلیمان می‌مانم" اثر برگزیده بنیاد حفظ آثار شده گفت: نگارش زندگینامه شهید خلیل تختی‌نژاد در حال انجام است و در آن به صورت مفصل به زندگی ایشان پرداخته می‌شود.
دو دانشجوی بسیجی هرمزگانی، راویان زندگی دو آزاده استان
معاون اجرایی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از افتخارات دو نویسنده بسیجی این دانشگاه خبر داد.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار