نماینده ولی فقیه در هرمزگان: بسیج دانشجویی میتواند در پیاده سازی فرامین رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم نقش اساسی داشته باشد حجت الاسلام عبادی زاده ضمن بیان تاکید رهبر معظم انقلاب بر زمین نگذاشتن پرچم مطالبه گری و آرمان خواهی، برنامه پاتوق مطالبه گری بسیج دانشجویی در روزهای منتهی به انتخابات مجلس را مصداق واقعی این جمله رهبری دانست و از آن ابراز خرسندی کرد.

در جلسه قرارگاه بیانیه گام دوم انقلاب مطرح شد
نماینده ولی فقیه در هرمزگان: بسیج دانشجویی میتواند در پیاده سازی فرامین رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم نقش اساسی داشته باشد
حجت الاسلام عبادی زاده ضمن بیان تاکید رهبر معظم انقلاب بر زمین نگذاشتن پرچم مطالبه گری و آرمان خواهی، برنامه پاتوق مطالبه گری بسیج دانشجویی در روزهای منتهی به انتخابات مجلس را مصداق واقعی این جمله رهبری دانست و از آن ابراز خرسندی کرد.
برگزاری مرحله چهارم کمک های مومنانه در میناب/ رزمایش همدلی نمونه موفقی از ترویج گفتمان سازی جهادی است
مسئول واحد خواهران بسیج دانشجویی مجتمع آموزش عالی میناب گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر کمک مؤمنانه به نیازمندان، گروه جهادی حضرت زینب(س) بسیج دانشجویی این مجتمع اقدام به توزیع کمک های نقدی در بین خانواده های نیازمند کرد.
چهارمین مرحله رزمایش همدلی در رودان برگزار شد
مسئول دفتر بسیج دانشجویی رودان، در خصوص فعالیت اخیر این تشکل گفت: مصادف با شب زیارتی امام حسین(ع)، بسته های معیشتی در قالب ضیافت همدلی بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.
حجت الاسلام پورسالار از برگزاری محافل انس با قرآن در ماه رمضان خبر داد
نماینده ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی هرمزگان، در خصوص فعالیت های این حوزه در ماه رمضان گفت: محافل انس با قرآن برای کارکنان ناحیه در این ماه مبارک، با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
رئوفی: شهادت پرستار هرمزگانی، مصداق مجاهدت و فداکاری در این ایام است
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی هرمزگان، در پیامی، شهادت مدافع سلامت استان هرمزگان، آرزو باهو، پرستار بیمارستان کودکان بندرعباس را تسلیت و تبریک گفت.
توزیع نان بین نیازمندان توسط جهادگران بسیجی دانشگاه آزاد جاسک
گروه جهادی منتظران موعود بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد جاسک با همکاری بنیاد علوی در قالب رزمایش همدلی و مواسات، اقدام به تهیه حواله‌های خرید نان و آرد برای توزیع بین نیازمندان کرد.
٤میلیارد ریال کمک های نقدی و غیرنقدی در رزمایش همدلی بسیج دانشجویی هرمزگان
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی هرمزگان در خصوص فعالیت های قرارگاه مبارزه با کرونا گفت: تاکنون بیش از ٢٥٠ هزار ماسک رایگان در کارگاه های بسیج دانشجویی تولید شده است.
توزیع نان در هفت شهرستان هرمزگان/ذاکری: حاشیه نشینان و دانشجویان نیازمند اولویت ما هستند
معاونت عملیات جهادی بسیج دانشجویی هرمزگان، درخصوص فعالیت های گروه های جهادی دانشجویی در قالب رزمایش مواسات و همدلی دانشجویی استان گفت: با همکاری بنیاد علوی در هفت شهرستان استان، به تعداد تقریبی ۷۰۰ خانواده نیازمند نان رایگان توزیع خواهد شد.
سومین مرحله ضیافت همدلی در رودان/ روزانه ٦٠٠ نان لواش پخت و توزیع میشود
مسئول گروه جهادی بسیج دانشجویی رودان، از آخرین اقدام جهادی این تشکل در قالب نسیم همدلی، خبر داد.
جانشین سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان:
بسیج دانشجویی یکی از مهمترین اقشار مجموعه سپاه میباشد
سرهنگ امیری در جلسه شورای فرماندهی ناحیه بسیج دانشجویی گفت: بسیج دانشجویی از این ظرفیت برخوردار است که بتواند فضای آرمان خواهی و مطالبه گری تخصصی که مورد تاکید رهبری است را به درستی انجام دهد و هم تراز انقلاب اسلامی در سطح مخاطب خود، ظاهر شود.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار